Dobrý den, vážení, s platností od dnešního dne 19.09.2023 je naše centrum opět otevřené pro návštěvy. Budeme se na Vás těšit.
25. 8. 2023

Návštěva charitativního tenisového turnaje

Minulý týden naši klienti navštívili charitativní tenisový turnaji v Horáckém Tenisovém klubu v Třebíči. Měli jsme příležitost shlédnout tenisové zápasy hokejových hvězd jako je David Pastrňák, Martin Nečas, Jiří Tlustý nebo Petr Tatíček. 

David Pastrňák se s klienty seznámil a pohovořil s nimi, došlo také na společné fotografie. O klienty se zajímali i ostatní účastníci turnaje a všichni měli radost, že jsme se na ně přijeli podívat.

 

Veškeré občerstvení pro účastníky turnaje, včetně obědu, připravovala kuchyň našeho centra a na pana kuchaře jsme slyšeli jen chválu.

 

Turnaj Tenis pro Kluka Puka se konal na podporu Nadace Jakuba Voráčka, jenž pomáhá pacientům s roztroušenou sklerózou. Společnost INVEST GATE a.s. jež stojí za investičním fondem Invest Gate Funds SICAV a.s., zakladatelem a majitelem našeho centra, byla generálním partnerem celé události a je dlouhodobým podporovatelem této nadace.